Tasarımlarım

22 Aralık 2013 ABC Eğitim Kurumları Sergi ve Kermes Etkinliği
Çok yoğun geçen iki haftanın ardından sevgili Modelistlik / Stilistlik öğrencilerimle beraber hünerlerimizi göstereceğimiz bir sergi ve küçük bir kermes düzenledik :)
Bazı Öğrencilerim ve Tabiki Arda :)

  
Uygulamalı Modeller

 
Siyah & Beyaz ve renkli Bazı Stilistlik Çalışmalarına Örnekler

  
Bez Bebek yaptık , giydirdik :)

Diğer Hünerlerimiz

Kumaş ve Kumaşa Uygun Model Tasarımları

  

Renk, çizgi, nokta ve doku desen çalışmaları

Anatomi Çalışmaları


Eski kot pantolonlardan yapılan süper bir kot çanta :) eski kotlar yazlık şort oldu kalan kısımlar ise böyle bir çanta ;)


Almanya / 2012

Ebru icin ördügüm hirka ama kirmizi dügme bulamadim ne yazikki burada öyle cok örgu ipi vs yok. Olani da cok pahali zaten. Hele ben hala euro harcamaya alisamadim her seye hep iki kati para veriyormusum gibi geliyor :)


Buradaki Real de bu kirmizi büyük yumagi aldim ilk ürünümde bu oldu ...Buda Enes icin ördugüm suveter, sade oldu ama olsun burada yagmur cok yagiyor annecigi penyelerin ustune giydirmek istiyordu insallah faydasi olur ...


Bir arkadasimizin bebegi icin yaptigim süeter ve patikler...


Ornegi Sevgili Ablam Nergiz hanimin http://nergizgp.blogspot.com/ blogundan aldim :)

Bu kış sezonu en çok kullandığım mor sırt çantamla uyumlu olması için yaptığım mor şapka ve eldiven takımım. Şapkanın en büyük özelliği ise gördüğünüz gibi atkı şapkaya birleşik :) Böylece alel acele ve hızlı yaşayanlar ve benim gibi çok seyahat edenlerin arabadan inerken yaşadığı "Atkım nerede, Şapkam nerede? Ay acaba nasıl durdu?" gibi sıkıntılardan kurtuluyorsunuz :D


Artan yumaklardan yaptığım atkı, şapka ve eldivenlerim ...


Hep aklımda yeşil bir elbise almak vardı sonunda bir baktım kendi yeşil elbisemi kendim örüyorum... Oysa ben yeşil elbise istediğimi bile unutmuştum :) evrenin çekim yasası böyle birşey sanırım :) güzel oldu.


Kimden 2011-12-26